Sreda, 03.03.2021 (20:00)

13.12.2008 · 00:00

Mladi tim i dalje bez poraza

Jedanaesta pobeda mladog tima Partizana u takmičenju I srpske lige, ovoga puta u gostima protiv beogradske Pande rezultatom 75:55. Izuzetno agresivna odbrana i dominacija Bilića i Balabana pod oba koša, doneli su značajnu prednost ekipi Vinka Bakića već u 14. minuti igre, kada je bilo 32:13. Domaća ekipa, koja je do ovog kola bila plasirana na četvrtoj poziciji, pokušala je u drugom poluvremenu da se rezultatski približi, ali im crno-beli to nisu dozvoljavali, pre svega zahvaljujući raspoloženom Jaramazu, pa je svih 12 naših igrača dobilo priliku da uđe u igru. Konačnih 20 poena prednosti je realan odnos snaga na terenu. Panda – Partizan MT 55:75 (10:26, 17:16, 14:16, 14:17) Panda: Vuković, Kratović, Đurić 5, Milićević, Vučinić 12, Barać 4, Simčeski 1, Kostić 13, Grubač 4, Vasilić, Mijović 16, Janković. Partizan MT : Janjuz 5, Nestorović, Bojović, Bilić 21, Riznić 8, Trivić 2, Jaramaz 15, Lučić 6, Balaban 12, Tapušković, Bešović 4, Trikić 2.