Nema najavljenih utakmica

15.02.2009 · 00:00

Pobeda mladog tima u derbiju

U derbiju 17. kola I muške lige - grupa centar, mladi tim Partizana savladao je slavni beogradski Radnički rezultatom 80:75. Izabranici Vinka Bakića su se hrabro suprotstavili iskusnom domaćinu, ali su imali minimalan zaostatak posle prve dve četvrtine zbog čak 13 izgubljenih lopti. Iako prvotimac Vladimir Lučić zbog bolesti nije mogao da pomogne drugovima u drugom poluvremenu, crno-beli dolaze do 11 poena prednosti u 28. minutu (57:46). "Krstaši" su uspeli da utakmicu dovedu do neizvesne završnice, ali raspoloženi trio Tapušković-Riznić-Jaramaz nije dozvolio da pobeda izmakne kao prošle nedelje. Radnički – Partizan MT 75:80 (18:18, 20:18, 13:21, 24:23) Radnički: D.Bjelica 17, Puletić 8, Petrović 10, Živanović 2, Rakonjac, Mirković, Tabašević, Tomić 19, I.Bjelica, Gacić 7, Gilić 12, Mićić. Partizan MT : Janjuz, Nestorović, Vujović, Bilić 8, Riznić 19, Živković,Jaramaz 17, Lučić, Balaban 7, Tapušković 27, Bešović 2, Trikić.