Sreda, 18.12.2019 (20:30)

10.03.2016 · 10:47

Juniori i kadeti zabeležili pobede u Superligi

U nastavku domaćeg prvenstva, crno-beli juniori su savladali Ivanjicu sa 83:71, dok su kadeti u uzbudljivom meču slavili protiv Zemuna sa 71:68.

Meč II kola Triglav kadetske lige Srbije – Superliga, koji je uživo prenošen u saradnji sa sportuzivo.tv doneo je puno uzbuđenja za sve prisutne u Hali sportova „Ranko Žeravica“. Crno-beli su u svoju korist rešili prvu četvrtinu, dok je Zemun bio bolji u drugoj. U trećoj četvrtini, Partizan dolazi do prednosti koju je uspeo da sačuva do kraja susreta. Poslednji minut utakmice bio je naročito uzbudljiv ali su crno-beli bili snalažljiviji i koncentrisaniji u odlučujućim trenucima.

U našem timu, istakao se Tadija Tadić koji je postigao 21 poen uz 9 skokova i 3 asistencije.

Na kraju, Partizan NIS – Zemun 71:68 (27:22; 16:25, 11:4, 17:17)

Live Stream utakmice, gledalo je više od 650 ljudi u svakom trenutku a posete su zabeležene iz 20 zemalja uključujući i Rusiju, SAD, Maltu, Nemačku, Švedsku, Austriju i zemlje regiona.

Juniori na +22 u dvorani „Aleksandar Nikolić“

Uprkos borbenoj i angažovanoj igri gostujuće ekipe, crno-beli su u meču III kola Roda juniorske lige Srbije – Superliga uspeli da materijalizuju veći kvalitet i stignu do pobede. Prednost ostvarena u prvom poluvremenu održavana je i u nastavku meča. Na kraju, naš tim je zasluženo došao do trijumfa. U ekipi Partizana, istakli su se Miloš Glišić sa 26 poena, 10 skokova i 3 asistencije, odnosno Slobodan Jovanović sa 20 i Nikola Tanasković sa 16 poena.

Na kraju, Partizan NIS – Ivanjica 83:71 (19:12, 21:17,20:20, 23:22)

(Foto: KK Partizan NIS)